Garážová vrata

Garážová sekční, výklopná, rolovací, posuvná, dvojkřídlá, průmyslová vrata Olomouc

logo vrata vaněk

Garážová vrata​

Garážová vrata jsou nejen praktickou, ale i estetickou částí Vašeho domova. Nabídka garážových vrat je široká a můžete si vybírat vrata v několika provedeních, které se dělí podle použitého systému otevírání, materiálového provedení a komfortu ovládání. Vyrobíme Vám vrata do garáže na míru podle Vašich představ. Nabízíme rolovací vrata, sekční garážová vrata, posuvná vrata a průmyslová vrata renomovaných značek.

Nejčastěji používaná jsou sekční garážová vrata, která jsou složena ze sekcí, které pomocí torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Sekční vrata posuvná do boku, mají výhodu částečného pootevření pro průchod a volný strop. Rolovací garážová vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Nabízíme také průmyslová rolovací vrata.

Máme vždy dostupné náhradní díly a dokážeme servis všech typů a značek. U všech typů garážových vrat je dnes samozřejmostí i dálkové ovládání.

Vypracujeme Vám zdarma několik cenových nabídek, dle Vašich požadavků.

Nabízíme široký výběr provedení, materiálů i barev.
Samozřejmostí je servis všech typů vrat

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata mají mnoho výhod. Vrata jsou vybavena pružinami, které zajišťují hladký a plynulý chod křídla vrat. Křídlo se otvírá s lehkostí a není potřeba žádné fyzické námahy, nehrozí ani žádné zasekávání křídla!

Výklopná garážová vrata se montují do otvoru nebo za otvor garáže. Otvírání vrat je možné ruční, nebo automatickým pohonem.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru.

Svým konstrukčním řešením zajišťují úsporu místa jak v garáži, tak v prostoru před ní. Lze je snadno nainstalovat bez dalších stavebních úprav do již postavené garáže. Jedna z hlavních předností rolovacích garážových vrat je zachování prostoru pod stropem garáže.

Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata

Posuvná vrata jsou dalším druhem vrat v naší nabídce, který se těší stále větší popularitě. Hlavní výhodou posuvných vrat je možnost jejich pouze částečného otevření pro pohodlný průchod osob, čímž se dají ušetřit nemalé náklady na energie.

Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru.

Dvojkřídlá garážová vrata

Dvojkřídlá garážová vrata

Dvoukřídlá vrata jsou zajímavou alternativou ke klasickým sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Mohou být vyrobena s hliníkovým rámem s přerušeným i s nepřerušeným tepelným mostem.

Montáž dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Taktéž je možno dvoukřídlá vrata doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.

Průmyslová garážová vrata

Průmyslová garážová vrata

Průmyslová vrata jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Nabízejí široké možnosti prosvětlení vnitřního prostoru, instalace integrovaného nebo vedlejšího vstupu a dalších doplňků.

Vyznačují se výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost, snadnou a bezpečnou manipulaci.

Jsme prodejci následujících značek

Začněte s námi