Ploty a brány

Ploty, brány

logo vrata vaněk

Ploty, brány

Komplexní systém produktů od firmy WIŚNIOWSKI je funkčnost, bezpečnost a estetika. Dodáváme křídlové a posuvné brány pro bytové a průmyslové obejkty, včetně elektrických pohonů.

tvt euro okna

Nabízíme produkty firmy WISNIOWSKI.
Je to dáno dlouhodobou a úspěšnou spoluprací s touto firmou, jejíž výrobky jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí.

Profil IV92 PASIV

Ploty a oplocení

Dodáváme brány, branky, segmenty, sloupky a montážní příslušenství, tedy všechny součásti nezbytné k funkčnímu oplocení pozemku. Pokud si objednáte kompletní systém, získáte kompaktní vzhled celého oplocení. Máte jistotu, že jeho montáž bude jednoduchá. Navíc je možné celé oplocení objednat na jednom místě a nemusíte ztrácet čas a energii vyhledáváním. Firma WIŚNIOWSKI nabízí kompletní systémy oplocení dostupné v prodejní síti na území Polska i v zahraničí.

Profil IV92 PASIV

Posuvné brány

Posuvné brány WIŚNIOWSKI znamenají záruku bezporuchové a bezchybné práce. TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA. Všechny prvky oplocení WIŚNIOWSKI jsou podrobené nejlepším antikorozním jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení WIŚNIOWSKI před korozí celá desetiletí.

Profil IV92 PASIV

Křídlové brány

Křídlové brány a branky WIŚNIOWSKI- nový pohled na tradiční řešení. EFEKTIVNÍ OCHRANA. Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná průmyslová oplocení WIŚNIOWSKI nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradi ních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

Ukázky různých provedení plotů a bran:

Jsme prodejci následujících značek

Začněte s námi